Voices of Freedom: Contemporary Writing from Ukraine

Ми видали книгу у США! До вашої уваги антологія сучасних українських письменників “Voices of Freedom: Contemporary Writing from Ukraine”. 

Проєкт став результатом партнерства українського журналу Craft Magazine з американським видавництвом 8th & Atlas Publishing.

До антології увійшли вірші, оповідання та есеї 27 сучасних українських письменників і письменниць останніх 50 років, кожен з яких репрезентує своє покоління. У збірці представлені твори Ігоря Калинця, Івана Малковича, Сергія Жадана, Оксани Забужко, Юрія Іздрика, Івана Андрусяка, Галини Крук, Ії Ківи, Олени Стяжкіної, Олени Герасим’юк, Світлани Поваляєвої та інших.

Люди всього цивілізованого світу захоплені боротьбою та мужністю України. І це тому, що ми ведемо боротьбу за фундаментальну та найважливішу цінність, яка особливо резонує з американцями й з усіма, хто живе в демократичному суспільстві, — свободу. Через поезію, коротку прозу та есеї ця збірка демонструє, що прагнення до свободи та боротьба за її досягнення є темою, яка пронизує покоління українських письменників і є центральною для українського суспільства.

Книга доступна у паперовій і електронній версії на всіх майданчиках по всьому світу.

Переклади текстів антології здійснили 28 літературних перекладачів, серед яких Джон Геннессі, Остап Кінь, Амелія Глейзер, Борис Дралюк, Олена Дженінгз, Сібелан Форрестер та інші. Першими читачами та рецензентами книги стали американські письменники Ентоні Марра, Ілля Камінський, Аскольд Мельничук, британський письменник і журналіст Тім Джуда, та авторка New York Times бестселлера Lessons From The Edge: A Memoir; пані посол США в Україні (2016—2019) Марі Йованович.

“Ця чудова антологія українських письменників захоплює нас талановитими творами у різних жанрах і розповідає про те, що означає бути українцем на передовій свободи. Ця багата колекція допоможе кожному американцю краще зрозуміти Україну: людей, культуру та країну”. – написала у своїй рецензії Марі Йованович.

Замовити книгу можна на сайті видавництва  www.8thandatlaspublishing.com  (тільки теріторія США, Канади і Великобританії)

Amazon US

Amazon UK — для замовлень у Великобританії і Європі 

Amazon De — для замовлень у Німеччині і Європі 

Amazon Fr — для замовлень у Франції і Європі